+380 5367 97229 info@kesua.org
Support KES Donate
Выбрать страницу

Руководство Колледжа призывает всех сотрудников, преподавателей, студентов и выпускников прислушаться к  словам президента ВСЦ ЕХБ Вечеслава Нестерука и объединиться в молитве за сложную ситуацию в Украине. Ведь «много может усиленная молитва праведного» (Иак.5:16)

4442

«Ми покликані до миру, справедливості і збереження єдності 

У зв’язку з останніми політичними подіями в країні Всеукраїнський союз церков ЄХБ закликає кожного християнина не стояти осторонь сьогоднішніх конфліктів, а посилити молитви за припинення ворожнечі та насилля. Незалежно від різнобічних поглядів на політичні баталії, просимо вас, брати і сестри, долучитися до активної думки тих співгромадян, які намагаються запобігти глибокій руйнації у відносинах між владою і народом. Пам’ятаймо, серце, яке вболіває за свій народ, не стоїть осторонь його проблем, здатне любити і перемагати цією любов’ю агресію, ненависть і самочинство.

Просімо у Бога дати небесної мудрості і страху Господнього усім, хто представляє нашу державу, щоб не допустити гіршого. Усі ми власноруч творимо сьогодні історію, представляючи єдине ціле нашої країни. Тому пильнуймо, щоб не перетнути межу, де гнів та розбрат витісняють євангельські принципи.

Разом з усім українським народом звертаємося до представників держави припинити будь-яке силове втручання, не забороняти українцям мирно висловлювати волю народу, не застосовувати жорстоке насильство під час масових громадських акцій.

Ми, як послідовники Христа на землі, і як громадяни своєї країни, занепокоєні останніми подіями і приєднуємося до волі народу, невпинно здіймаючи молитви про мирне розв’язання цього конфлікту, яке принесло б Україні благополуччя і розвиток.

В’ячеслав Нестерук, голова ВСЦ ЄХБ»

http://ecbua.info/

%d такие блоггеры, как: