Выбрать страницу

Тоді почув я голос Господній, що говорив: «Кого б мені послати? Хто нам піде?» І сказав я: «Ось я, пошли мене!» Ісаї 6:8

Значна частина нашого народу, сповідуючи християнство, не плекає християнських цінностей. І ми, віруючі, розуміємо, що лише визнання особистої гріховності, цілковите зречення гріха та дотримання Господніх заповідей допоможуть кожному українцю будувати здорове суспільство та міцну державу. Питання в тому, чи розуміє сьогодні віруючий свою місію  і чи готовий звіщати Благу звістку до краю світу.

Для виконання Божої місії необхідний місіонер! Місіонер – кожен, хто прийняв Христа як особистого Спасителя. Він є носієм Істини там, де мешкає, а у щоденному побожному житті є активним поширювачем Євангелія словом і ділом.

На цьому тижні в Кременчуцькій Євангельській семінарії розпочалося навчання факультету Центру підготовки місіонерів. Це вже третій набір на цьому факультеті. Група налічує 13 чоловік, які почули голос Бога і прийняли рішення служити Богові там, де Він скаже.

Основним викладачем на цій сесії є Віллі Льовен, який викладає курс «Духовне формування особистості». Ціль і задача цього курсу вбачається в тому, щоб студент переглянув свій духовний стан, розвивав в собі основні характеристики духовного зростання, дисциплінував себе в цьому, жив у святості і покорі Господеві. Студенти цього факультете мають свій розклад, під час сесії запланована практика і спілкування з наставниками. Педколектив та адміністрація семінарії бажають успіхів студентам у навчанні та виконанні Божого доручення.

IMG_3081

CTM2016

CTM 2016

%d такие блоггеры, как: