Выбрать страницу

Чергова сесія Центру підготовки місіонерів (ЦПМ) відбулася у Києві з 28 березня по 3 квітня. На цей раз студентів Кременчуцької Євангельської Семінарії приймала церква «Пробудження», що на Софіївській Борщагівці.  10-та сесія другого набору ЦПМ пройшла під гаслом «Візьми відповідальність за іншого».

ЦПМ Киев 16

Курс «Наставництво» викладав місіонер Kontaktmission, координатор проектів східної Європи Віллі Льовен. За тиждень сесії він показав біблійні підстави наставництва та  навчив принципам свідомих взаємовідносин із підопічними. Студенти у групах по троє випробовували себе у ролі наставника, того, кого наставляють та спостерігача, який нейтрально оцінював якість наставницьких бесід. Викладач  також допоміг студентам зрозуміти свої власні здібності, визначити тип особистості,  зміцнитися у своєму покликанні. Сергій Марченко щиро ділиться своїми враженнями після пройденого матеріалу: «Я прийняв рішення практикувати у своєму житті наставництво. Я зрозумів, що це невід’ємна частина християнського життя для кожного».

КЕС Семинария ЦПМ

На цій сесії 9 студентів, які вже другий рік вчаться на місіонерів мали змогу послужити практично разом із членами церкви. Пастор Мачинський Ярослав ще у перший день привітно зустрів та благословив студентів разом із наставниками на трудовий тиждень. Після обіду кожного дня відбувалися практичні завдання. В цей час майбутні місіонери проповідували Євангеліє на вуличному благовісті, проводили домашні групи, відвідували переселенців по домам із продуктовими наборами від церкви.

ЦПМ служение переселенцам

Провели вони також і дві зустрічі для переселенців, з якими церква трудиться вже більше 2 років. Ці заходи відвідали близько 45 людей, які переїхали з Донбасу. Говорять, що християни стали ледь не єдиними, хто допомогли в нужді. А тепер вони відвідують і домашні групи, і розбори Біблії, і служіння, бо потребують також і духовної допомоги. «Ми дуже вдячні за підтримку і за церкву — з захватом у голосі ділиться переселенка з луганського містечка Щастя  Любов, — тут нам розказують про Бога і навколо дуже добрі люди».

ЦПМ богослужение

У неділю, 3 квітня, сесія закінчилася служінням у церкві «Пробудженні». Студенти взяли участь у проповіді Слова та прославленні.  Відповідальний за ЦПМ Станіслав Черняєв розповів  про програму навчання та оголосив про новий набір на 2016-2019 рр. Співбесіда з абітурієнтами відбудеться у літку цього року.

Занятия

Зазначимо, що Центр Підготовки Місіонерів – факультет при Кременчцькій Євангельській Семінарії. Успішно функціонує з 2012 року. Програма передбачає трьохрічне навчання. Ціллю ЦПМ є підготовка людей, здатних до самостійної та командної роботи на місіонерському полі в благовісті та насадженні нових церков.

Бондарчук Олена

 ЦПМ 16ЦПМ быт

%d такие блоггеры, как: