+380 5367 97229 info@kesua.org
Support KES Donate
Выбрать страницу

16 грудня в головній аудиторії Кременчуцької Євангельської Семінарії відбулась одноденна  конференція на тему “Біблійна Надихаюча Проповідь”, головним спікером якої був Романюк Микола, пастор Ірпінської Біблійної Церкви.

Конференцію було організовано для служителів та всіх, хто вже проповідує або бажає стати проповідником. На конференцію приїхало близько півсотні братів з різних церков Кременчука та довколишніх містечок.

Конференція була зосереджена головним чином на експозиційній проповіді, але були запропоновані загальні гомілетичні принципи, що стосуються також і тематичних проповідей.

Микола Романюк вибрав цікавий підхід: почав із показової проповіді. Зазвичай лектори не витрачають на це час, але цього разу конференція почалася  саме з прикладу того, якою має бути надихаюча біблійна проповідь. Потім було обговорення проповіді і саме презентація матеріалу, але слухачі вже мали уявлення, про що йдеться. Було, від чого відштовхуватись.

Микола Романюк не обмежувався лише обговоренням презентаційних пунктів. Він «не боявся» ділитись власним і церковним досвідом стосовно проповідницької практики і відповідати на питання, що не завжди були напряму пов’язані з темою конференції.

Через брак часу Микола Романюк не викладав саме техніку приготування експозиційної проповіді. Обговорювались переваги такої проповіді, принципи, а також критерії та практика оцінювання проповідей.

Дещо почуте було незвичним для братів, дещо викликало жваві дискусії, але все було корисним і актуальним.

Приємним сюрпризом для учасників конференції стали подарунки від місії «Євразія» (асоціація «Духовне Відродження») – цікаві книжки.

Ми щиро вдячні Миколі Романюку за надихаючі лекції про надихаючу проповідь і місії Євразії за подарунки!

%d такие блоггеры, как: