+380 5367 97229 info@kesua.org
Support KES Donate
Выбрать страницу

Кілька днів тому в Кременчуцькій Євангельській Семінарії відбулась друга сесія першого курсу Лідерів підлітково-молодіжного служіння.  За свідченням однієї студентки, вона “наче побувала на горі Фавор”!  Не знаю точно, що вона мала на увазі, але її слова знаходять відгук в серцях всіх студентів, що побували на цій сесії.

Безумовно, враження від навчання в семінарії складається з двох частин: саме навчання – особистості викладачів і глибина предметів; і стосунки поза академічної сфери – вечори спілкування, молитви один за одного, спільна участь в різноманітних заходах, тощо.

Цього разу студенти проходили два предмети: Богослов’я і Принципи тлумачення Біблії. Два викладачі – і два різні підходи до викладання. Враження можуть бути (і є) неоднозначними, але у будь-якому разі студентам потрібно навчатися від різних людей – що наразі й відбувається. Головне, що студенти відкривають для себе Бога і Його Слово набагато ширше й глибше, що сприяє духовному зростанню, розвитку характеру.

Що стосується відносин, то цього разу вони поглибилися завдяки тому, що кожного вечора студенти мали духовне спілкування між собою та наставником, підготовку й проведення молодіжної зустрічі в місцевій церкві. Це сприяло зміцненню дружніх стосунків і посиленню запалу до служіння молоді та підліткам у помісних церквах.

Ось деякі приклади: Один студент приїхав на сесію вперше і без особливого бажання займатися підлітками – але зрештою твердо вирішив бути частиною лідерської команди, що працює з молоддю в його церкві. Інший студент на першій сесії дуже сумнівався, чи потрібно йому навчання, але все-таки приїхав на другу сесію і тепер свідчить, що вчитися буде й хоче!

Що ж, Господь таки працює через наш факультет! Слава Йому!

(Цуркан Радислав, керівник програми «Лідери підлітково-молодіжного служіння»)

 

 

%d такие блоггеры, как: